2014 yılında İstanbul'da kurulan İstpack, teknoloji ve makine yatırımlarıyla birlikte üretim süreçlerini optimize eden kağıt ambalaj üreticisi bir firmadır. Sektörde B2B alanında yenilikçi girişimleriyle diğer firmalara öncülük eden Istpack, çevre dostu yaklaşımı ve zamanında teslimat konusunda öne çıkmaktadır. İstpack, Avrupa standartlarında üretim yapmak için sipariş aşamasından üretim ve sevkiyat aşamasına kadar tüm süreçlerini yapay zeka temelli yazılımlarla denetlemektedir. Firma, yüksek baskı kalitesi, minimum fire miktarı ve çevre dostu üretim standartlarıyla üretim kapasitesinin %70'ini kullanarak imal ettiği özel ürünleri 40'dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Çevre:

İstpack, carbon zero politikasıyla üretim esnasında ortaya çıkan atık hammaddeleri %100 oranında geri dönüştürmektedir. Ayrıca geliştirdiği baskı teknolojisi sayesinde opp laminasyona ihtiyaç duymadan mat ve parlak görseller elde etmektedir. Ar-ge departmanı şu anda plastic free teknolojisi üzerinde çalışmaktadır.

Teslimat:

Siparişlerimizi zamanında teslim edebilmek için güçlü bir hammadde stoğu bulundurmaktayız. Teslimat tarihine göre üretim adımlarımızı özel yazılımlarla kontrol altında tutuyoruz.

Sürdürülebilirlik:

Fabrikamız, sürdürülebilirlik standartlarına uygun olarak kurulmuştur. Sürekli olarak aynı hammadde ve sistem üzerinde üretim yapmaktayız.

Talebe Göre Özel Üretim:

İstpack, markanızı ayırt edilebilir kılan özel tasarımlar, farklı ambalajlar, yeni modeller ve istenilen miktarlarda üretim yapma imkanı sunmaktadır.